Migren


Migren Nedir?

Migren, hayat kalitesini negatif etkileyen ve günlük aktiviteleri sınırlayan hastalıklardan biridir. Günümüzde yaygın olan bu hastalığın en etkili belirtisi ağrıdır, genellikle ense, şakak ve göz çevresinde hissedilir. Bulantı, kusma, ışık ve sese karşı rahatsızlık ortaya çıkabilir..

Migren İçin Doğru Tedavi Yöntemi Ne Olmalıdır?

Anatomide damarlar ve sinirlerin görevi çok önemlidir. Vücudun baş bölgesinde kan dolaşımının yeteri kadar aktif olmaması sinirlerin de doğru iletiler sağlamaması durumu migren hastalığının başlamasına, derece olarakta ilerleyip migren tipi değişikliğine sebebiyet verir. Migren için ağrı giderici, koruyucu ilaçlar bazı hastalarda etki göstermez etki gösteren hastalarda ise geçici rahatlama sağlar, bu durum hastanın kalıcı tedavi yöntemine başlamasını engelleyerek zaman kaybı oluşturur ve hastalık derecesinin ilerlemesine sebebiyet verir.

Vücudun baş bölgesinde ki kan dolaşımının ve sinirlerin aktif olarak çalışması gerekir. Tetik noktalarda kasların arasına sıkışarak iletiyi tam sağlayamayan sinirlerin, kasların arasına sıkışarak kan dolaşımını etkileyen damarların Anatomy Form boyutunda uygulanan manuel terapi yöntemiyle sonlandırılması gerekir.

- R. Burak Sezen

Detaylı bilgi almak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz. +90 544 105 05 44

Yapılan tüm işlemlerin kalıcı olması sözünün karşılığı bize danışan hastalarımızın memnuniyetidir.

İyileşme Süreci

Migren, hayat kalitesini negatif etkileyen ve günlük aktiviteleri sınırlayan hastalıklardan biridir. Günümüzde yaygın olan bu hastalığın en etkili belirtisi ağrıdır, genellikle ense, şakak ve göz çevresinde hissedilir. Bulantı, kusma, ışık ve sese karşı rahatsızlık ortaya çıkabilir.

 

Tedavi başarı oranımız %90'ın üzerindedir.
%100 sonuç almadan seans programlarını sonlandırmayız.

 

Tercih Ediliyoruz!

Anatomy Form'da İlaç, Işın, İğne, Neşter, Ameliyat Yöntemleri Kullanılmaz!

Sizi Arayalım!

Bilgilerinizi bırakın, detaylı bilgi için en kısa sürede sizi arayalım!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.