ANATOMYFORM | Sağlıklı Yaşam Merkezi

Anatomy Form boyutunda uygulanan yöntemler bir hastane, klinik, tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, sağlıklı yaşam merkezi vb. hiçbir sağlık kuruluşunda uygulanan yöntemlerle aynı değildir. Merkezimizde fizik tedaviyle alakalı olan hiçbir hastalık için kalıcı yöntem olmaması sebebiyle herhangi bir kayropraktik, ilaç, ışın, lazer, iğne, ozon ve proloterapi, ameliyat yöntemleri uygulanmamaktadır. Anatomy Form olarak diğer sağlık kuruluşlarından farklı olan ve hasta memnuniyetimizi zirvede tutan en etken özelliğimiz kendimize özgü tedavi yöntemlerimizle başlayıp, devam edip, sonlandırmamız ve yapılan işlemlerin kalıcı olmasıdır.

Neden Anatomyform?

Anatomy Form danışan memnuniyetlerinin diğer sağlık kuruluşlarına göre daha yüksek olmasının sebebi Anatomy Form boyutunda uygulanan yöntemlerin bir hastane, klinik, tıp merkezi, fizik tedavi merkezi, sağlıklı yaşam merkezi vb. hiçbir sağlık kuruluşunda uygulanan yöntemlerle aynı olmamasıdır.

 

Anatomyform
Sağlıklı Yaşam Merkezi

Henüz sizinle tanışmadıysak, sizleri merkezimizde ağırlamaktan, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermekten mutluluk duyarız.